KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Etsning 16748050
nr 1674 8050
Jukka Vänttinen
(f. 1954)
Etsning, Signerad, numrerad 33/100, söndag, bladets mått: 11x16 cm, yttermått inklusive ram: 30x34 cm
Utrop:
500 kr
Såld:
350 kr
måndag 27 januari 2025
kl 20:38:15
100 kr
150 kr
300 kr
250 kr
300 kr (Budbetjänt)